КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Повідомлення і застереження

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

КІНТО у фокусі

 Історія та нагороди
 Наші цінності
 Наша команда
 Вакансії
 Акціонери та посадові особи
 Ліцензії
 
КІНТО ЛТД
КІНТО
 Кодекс корпоративного управління
 Oфіційна та фінансова звітність
 
Загальна інформація
Особлива інформація
Річна інформація 2018
Річна інформація 2017
Річна інформація 2016
Річна інформація 2015
Річна інформація 2014
Річна інформація 2013
Річна інформація 2010
Річна інформація 2012
Річна інформація 2009
Річна інформація 2011
Річна інформація 2008
Річна інформація 2007
Річна інформація 2006
Річна інформація 2005
Річна інформація 2004
Річна інформація 2003
 Корпоративний БЛОГ
 Загальні збори акціонерів
 
24 квітня 2019 р.
03 жовтня 2018 р.
25 квітня 2018 р.
26 квітня 2017 р.
28 квітня 2016 р.
04 червня 2015 р.
24 квітня 2014 р.
25 квітня 2013 р.
20 грудня 2012 р.
 Календарний план повідомлень
 
на 2019 рік
 Рейтингові звіти
 Прес-центр
 
Новини компанії та прес-релізи
КІНТО в ЗМІ: виступи, коментарі
Аналітика
Конференції
Корпоративний блог
 Конференції
 Відеоінтерв'ю
 Конференція
 КІНТО у фокусі
 Прес-центр

Матеріали даного сайту надані тільки в інформаційних і довідкових цілях. Вони не враховують специфічних обставин і потреб індивідуальних користувачів.
Інформація сайту була отримана із заслуговуючих довіру джерел, проте, ВАТ «КІНТО» не може стверджувати, що ця інформація є точною, не застарілою або повною, і не несе відповідальності за наслідки можливого її використання відвідувачами сайту. Інформація може бути змінена у будь-який час і без попереднього повідомлення.
Дана інформація не має на меті надання інвестиційних консультацій або консультацій у зв'язку з наданням агентських брокерських послуг, а також не є пропозицією або рекомендацією купити або продати будь-які цінні папери.
За винятком передбачених законодавством випадків, ВАТ «КІНТО», його афілійовані юридичні і фізичні особи, а також співробітники можуть купувати, продавати цінні папери, що згадуються в матеріалах цього сайту, а також володіти ними; вони також можуть надавати будь-які дозволені законодавством послуги будь-якої із згадуваних на сайті компаній.
ВАТ «КІНТО» не надає юридичних, податкових або бухгалтерських консультацій. Якщо в матеріалах даного сайту згадуються відповідні питання, їх опис носить загальний характер і є нашою інтерпретацією діючого законодавства України. Це законодавство може час від часу змінюватися. Подані на сайті матеріали не можуть використовуватися як документи, що замінюють професійні консультації у відповідних областях.
Матеріали, що містяться на цьому сайті, можуть бути роздруковані або збережені для особистого користування. Вони не можуть розповсюджуватися або використовуватися ні в яких інших цілях без відповідного узгодження з ВАТ «КІНТО».
Здійснення інвестицій на ринках, що розвиваються, включаючи Україну, пов'язане з високими ризиками, і всі потенційні інвестори перед прийняттям рішення повинні провести свій власний аналіз. Історичні показники не обов'язково служать орієнтиром оцінки майбутньої результативності.
Інвестиційні доходи, а також первинна вартість інвестованого капіталу можуть коливатися, і вартість цінних паперів або інших активів може опинитися вище або нижче первинної інвестиції.
Вартість акцій, інвестиційних сертифікатів може збільшуватися і зменшуватися, результати інвестування у минулому не визначають доходи в майбутньому.
Власники цінних паперів (акцій, сертифікатів) інвестиційних фондів несуть ризик збитків, пов'язаних зі зміною ринкової вартості активів фондів. Заяви будь-яких осіб про збільшення в майбутньому вартості цінних паперів (акцій, сертифікатів) інвестиційних фондів можуть розцінюватися не інакше як припущення.
Інвесторам, що розглядають можливість придбання цінних паперів інститутів спільного інвестування, слід перш, ніж придбати цінні папери (акції, сертифікати) інвестиційних фондів, ознайомитися з Проспектом емісії відповідного інвестиційного фонду.

Відкрите акціонерне товариство «КІНТО» здійснює професійну діяльність на ринку цінних паперів – діяльність з управління активами: діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування, діяльність з управління активами пенсійних фондів, ліцензія  АВ № 020507, видана ДКЦПФР 27.01.2006 р., строк дії ліцензії - до 27.01.2011 р.
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій