КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Полезные статьи

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Полезные статьи


КУА ─ професійні учасники фондового ринку, які створюють різні за своїми характеристиками інвестиційні фонди ─ інститути спільного інвестування (ІСІ). Більшість людей не мають достатньо часу, технічних можливостей і професійних знань для управління власними коштами.

Щоб інвестування на фондовому ринку стало доступнішим та дешевшим, КУА пропонують громадянам вкладати гроші в інвестиційні фонди (ПІФи та КІФи), активами яких вони управляють.

Інвестиційні фонди під управлінням КУА залучають кошти інвесторів, за рахунок яких формують портфель із різних інструментів фондового і грошового ринків, таких як акції, облігації, корпоративні права та інше.

Сучасні інвестиційні фонди під управлінням КУА

Вагомою перевагою інвестиційних фондів є професійне управління активами. В КУА працюють кваліфіковані спеціалісти із багаторічним досвідом роботи у галузі інвестицій.

Вочевидь, що час є одним із найдорожчих ресурсів для людини. Довіряючи свої гроші для управління КУА, Ви заощаджуєте свій час, оскільки у Вас не виникає необхідності вивчати ситуацію на фондовому ринку і якимсь чином реагувати на неї. Ці функції бере на себе КУА.

Навіть у високоорганізованій банківській системі не можливо побачити такого рівня звітності перед вкладниками, як у системі спільного інвестування.

КУА щоденно надає інформацію про вартість чистих активів відкритих фондів і передає контролюючому органу ─ Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку (ДКЦПФР) ─ звіт про вартість і склад портфеля фонду.

Для того, щоб самостійно сформувати диверсифікований портфель, необхідно володіти немалими коштами, натомість КУА, управляючи значними коштами інвесторів, має можливість при формуванні активів фондів досягнути високого рівня диверсифікації.

КУА в Україні

Управління активами довіряйте КУА, яка витримала перевірку часом, має досвід роботи і високу репутацію на фондовому ринку. Зверніть також увагу на суму активів, які знаходиться під управлінням КУА.

КУА – компанія «KINTO»
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій