КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Полезные статьи

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Полезные статьи


ПІФ – (Пайовий інвестиційний фонд) являють собою активи, яки призначені для інвесторів на правах спільної та часткової власності , яка знаходиться в управлянні компанії з управління активами (КУА) та враховані останньою окремо від результатів її господарської діяльності.

Історично першою формою інвестиційного фонду вважають пайові інвестиційні фонди (ПІФи). Перший у світі пайовий фонд був заснований у 1822 році в Бельгії, потім у 1849 році в Швейцарії та у 1852 році у Франції. Найбільше поширення пайові фонди отримали в Великобританії та США, з’явившись в цих країнах в кінці ХІХ століття.

Участь у пайовому фонді(ПІФи) – це перевірений світовою практикою спосіб для малих інвесторів отримати ті ж самі переваги від інвестування, які мають великі інституціональні інвестори, такі як банки, страхові компанії, пенсійні фонди.

ПІФи, на відміну від корпоративних фондів (КІФди), не є юридичною особою. Активи пайових фондів належать інвесторам на правах спільної часткової власності, перебувають під керуванням КУА та звіт по ним ведеться окремо від результатів господарської діяльності КУА.

Такий фонд створюється КУА, яка випускає інвестиційні сертифікати. Придбавши інвестиційні сертифікати, інвестори стають учасниками пайового фонду.

Відповідно до інвестиційної стратегії пайові фонди можуть бути ризикованими (портфель фонду формується переважно з акцій), консервативними (фонди облігацій) і збалансованими (змішані фонди).

По своїй природі фонди акцій найбільш ризиковані , але потенційно і більш прибуткові.

На відміну від них фонди облігацій менш ризиковані, й відповідно, менш прибуткові.

В збалансованих фондах ризики урівноважені, а прибутковість перевищує прибуток консервативних фондів.

Важливою перевагою пайових фондів є професійне управління активами. В компанії по управлінню активами працюють кваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи в галузі інвестицій.

Пайові фонди – не спекулятивний інструмент, а інструмент довгострокових вкладень, фонди не люблять «коротких» грошей та винагороджують терплячих інвесторів.

Експерти радять вкладати в пайові фонди від 30% до 50% своїх зберігань.

Управління активами довіряйте компанії, яка витримала перевірку часом, має досвід роботи та позитивну репутацію на фондовому ринку

ПІФ – компанія «KINTO»
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій