КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Полезные статьи

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Полезные статьи


Вигідні вкладення власних коштів заради задоволення індивідуальних потреб

Навіщо вкладати гроші та як зробити так, щоб інвестиції були вигідними? Так влаштоване життя, що гроші на майбутнє необхідно відкладати, зберігати та накопичувати. У кожної людини свої потреби: хтось планує купити автомобіль, інший ─ квартиру, дехто планує накопичити гроші для оплати навчання своєї дитини, а когось хвилює, на які кошти він буде жити на схилі літ.

І навіть якщо Ви вирішили накопичити гроші, зробивши вигідний вклад, однієї рішучості недостатньо, тому що Вашим благим намірам починає протидіяти інфляція.

Ще донедавна українські громадяни використовували два основних способи збереження грошей, здійснюючи вигідні вкладення або «в банку», або в банк.

Якщо гроші просто покласти «в банку», то інфляція щоденно буде зменшувати вартість Ваших збережень. Наприклад, у 2008 році інфляція в Україні склала 22,3%. Для того, щоб запобігти знеціненню засобів, деякі громадяни конвертують свої збереження в долари, сподіваючись на те, що це буде вигідний вклад, але і долар піддається інфляції та курсовим коливанням.

Безумовно, з метою збереження Ваших коштів від інфляції можна скористатися послугами банків, вигідно поклавши гроші на депозитний рахунок під фіксований відсоток, однак, існує альтернатива ─ інвестування на фондовому ринку.

На відміну від валютних збережень і банківських вкладів, такі інвестиції можуть принести реальний доход, зробивши вигідними Ваші вкладення.

Але при цьому необхідно пам’ятати, що інвестиції на фондовому ринку ризиковані, тому що рівень доходності пропорційний рівню ризику.

Щоб інвестування на фондовому ринку стало доступнішим та дешевшим, компанії з управління активами пропонують громадянам робити вклади в інвестиційні фонди, активами яких вони управляють.

Управляючи великою кількістю дрібних інвестицій як одним великим портфелем, досягають економії за рахунок масштабу операцій. Інвестиційні фонди можна порівняти з оптовими покупцями, які купують товари та послуги за більш низькими цінами. Зниження затрат на операції позитивно впливає на загальний інвестиційний результат фонду, і, відповідно, на кінцевий результат кожного інвестора.

Вигідні вкладенняфондовий ринок

У рамках фонду доходи інвестора не обкладаються податком до моменту отримання виплат. У самому ж фонді проміжні доходи не підлягають оподаткуванню. У випадку самостійного інвестування шляхом придбання цінних паперів це неможливо, адже доходи інвестора від продажу цінних паперів, дивіденди за акціями чи цінні купони за облігаціями обкладаються податком.

Інвестор має право на весь зароблений фондом прибуток, а не лише на його частину. Якщо Ви поклали свої гроші на банківський депозит, і банк використовує їх уміло, то Ваші гроші можуть принести високий доход. Однак, цей доход буде не Вашим, а доходом банку: зобов’язання банку перед Вами ─ лише у розмірі внесеної Вами суми і обумовленого договором відсотка. У фондах ─ інша ситуація. Весь отриманий за рахунок грошей інвестора доход є доходом інвестора, за винятком затрат на управління фондами.

Одною із головних умов, щоб вклад був вигідним, є час, на який Ви інвестуєте свої кошти. Якщо проаналізувати динаміку фондових ринків за 5, 10, 15 років, можна переконатися, що вона росте синхронно із розвитком економік країн. І якщо Вам здається, що вкладати на довгий період недоцільно, цілком ймовірно, що років через десять Ви дізнаєтесь про мільйонерів, які сьогодні думають інакше. Час може навіть невеликі вклади перетворити на багатство, тому що саме час зменшує ризики інвестицій до мінімуму. 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій