КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Полезные статьи

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Полезные статьи


Ринок цінних паперів ( фондовий ринок, фондова біржа) являє собою поняття, що позначається як сукупність дій і механізмів, що роблять можливими торгівлю цінними паперами (акції, облігації, похідні фінансові інструменти і т.д.)

З метою збереження своїх коштів від інфляції можливо використання послуги банків, поклавши гроші на депозитний рахунок під фіксований процент, однак, існує і альтернатива- інвестування на ринку цінних паперів. На відміну від валютних заощаджень і банківських вкладів, такі інвестиції можуть принести реальний дохід. Але при цьому необхідно пам’ятати , що інвестиції на ринку цінних паперів ризиковані, тому що рівень прибутковості прямо пов'язаний з рівнем ризику.

Ринок цінних паперів пропонує інвесторам величезні можливості, але для цього , щоб успішно ними скористатись, слід дотримуватись основних правил гри на ньому.

Як самостійно інвестувати на ринку цінних паперів

При самостійному інвестуванні на ринку цінних паперів необхідно володіти значним обсягом інформації й уміти її аналізувати ( здійснювати аналіз макроекономічних даних, фінансових показників компанії – емітентів, проводити технічний аналіз і т. д.) Більшість людей не мають у своєму розпорядженні достатній час, технічні можливості й професійні знаннями для керування власними коштами.

Вкладання грошей в ринок цінних паперів

Щоб інвестування на ринку цінних паперів стало більш доступним та дешевим, компанії з керування активами пропонують громадянам вкладати гроші в інвестиційні фонди, активами яких вони управляють

Ринок цінних паперів – компанія «KINTO»
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій